Студент ІЕІ Святослав Недураєв – бронзовий призер Чемпіонату України з Джиу-Джитсу

3-4 лютого 2017 р. у Кривому Розі пройшов 18-й Чемпіонат України з джиу-джитсу (дорослі I, II, IV та V системи, та молодь і юніори I, II і V системи). Вдалим виявився виступ на цих змаганнях для студента третього курсу інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ Недураєва Святослава (ГКЗ-14-1), який ввійшов до складу збірної Івано-Франківської області. У розділ «Newaza (bjj)» (боротьба в кімоно) у напруженій боротьбі Святослав став бронзовим призером змагань, для якого це вже була друга бронзова медаль чемпіонатів України. Також слід зазначити, що він виконав перший дорослий розряд.

Вітаємо Святослава з вдалим виступом, бажаємо нових яскравих спортивних перемог та здійснення найамбітніших планів!

За інформацією дирекції інженерно-екологічного інституту