Студентське відділення SPE ІФНТУНГ відзначили високою міжнародною нагородою

За високі показники в роботі, участь студентів у міжнародних конференціях та конгресах, організацію та проведення Міжнародного нафтогазового конгресу SPE в ІФНТУНГ та за підсумками роботи в 2018 році, студентське відділення SPE, яке функціонує при Інституті нафтогазової інженерії,  отримало найвищу нагороду міжнародної професійної організації SPE – «Видатне студентське відділення SPE 2018 року» (Outstanding Student Chapters).

Це вже третя висока нагорода, в 2014 році студентське відділення SPE було відзначено нагородою «Золотий стандарт відділень 2014» (Gold Standard Chapters), в 2017 році - «Видатне студентське відділення SPE 2017 року» (Outstanding Student Chapters) .

1-8 вересня у Парижі в будівлі Інженерів і Вчених Франції відбулася регіональна зустріч офіцерів SPE «Regional Officers meeting 2018», в якій взяли участь 43 представники 10-ти студентських відділень  SPE різних країн. Студенти та члени професійних відділень з Австрії, Німеччини, Польщі, Румунії, України, Франції та Хорватії  обговорювали  протягом зустрічі актуальні питання у 10-ти різних тематичних секціях.

Президент студентського відділення SPE при ІФНТУНГ Волошенко Олександр (ст.гр. ПС-15-1, ІНГІ)  презентував виступ на тему: «Отримати як найбільше від ресурсів SPE». Участь в цьому міжнародному заході взяв і президент Івано-Франківського професійного відділення SPE, випускник ІФНТУНГ, Ріхард Білий.

Після завершення зустрічі регіональний директор SPE Жан Марк Дюмас (Jean Marc Dumas, Франція) нагородив найвищою для студентських відділень відзнакою «Outstanding student Chapter Award 2018» Івано-Франківське студентське відділення SPE, а також вручив сертифікат «Gold Standard Award» для професійного відділення українського чаптера SPE.

Вітаємо наших переможців з найвищою нагородою міжнародної професійної організації SPE, яка є результатом плідної роботи студентського відділення SPE при ІФНТУНГ (президента – Олександр Волошенко та наставників, офіцерів Івано-Франківського професійного відділення SPE – директора ІНГІ Витязя О. Ю., завідувача кафедри РЕНГР Кондрата О. Р., доцента кафедри ГНПС Мельниченка Ю. Г.

Українська