![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/emblema_jacik.jpg?itok=yPD7k68D)
Високий інтелектуальний рівень студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу оцінило журі підсумкового етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цьогоріч студентка І курсу Аліна Криховецька ( Інститут гуманітарної підготовки та державного управління, спеціальність «Філологія») посіла ІІІ місце на загальнонаціональному етапі Конкурсу.
Журі перевірило 941 роботу з завданнями, підготовленими Міжнародним благодійним фондом «Ліга українських меценатів», виконану переможцями ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – учнями, студентами ЗВО І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів з усіх областей України та м. Києва, а також школярами українських діаспор за кордоном.
Вітаємо Аліну Криховецьку, а також її наставницю – завідувача кафедри філології та перекладу, проф. Когут О. В., з заслуженою перемогою у престижному конкурсі знавців української мови. Ми впевнені, що ця звитяга посяде гідне місце серед успішних трофеїв університету та мотивуватиме студентів розширювати свій кругозір і плекати рідну мову. Знай наших!
Довідково. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика – престижний мовний марафон, який об’єднує знавців української мови з багатьох країн, сприяє піднесенню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу.