![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/123456_0.jpg?itok=V4e66lbp)
За результатами перевірки конкурсних робіт учасників ІІ (обласного) етапу ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів студентка І курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Аліна Криховецька ( Інститут гуманітарної підготовки та державного управління, спеціальність «Філологія») завоювала бронзу з-поміж 49 учасників з 32 навчальних закладів. Крім того, за підготовку учасниці-переможниці конкурсу департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА нагородив грамотою завідувача кафедри філології і перекладу ІФНТУНГ, проф. Когут О. В.
Як зазначила у розмові з нами Аліна Креховецька, завдання були складними: це – і синтаксис, і морфологія, і правопис, і культура мовлення. Найцікавішим було творче завдання – твір-роздум «Для людини значно ціннішим є те, що є в людині, ніж що є в людини».
Вітаємо Аліну Креховецьку та її наставницю з ІІІ місцем на ІІ етапі престижного Міжнародного конкурсу з української мови та бажаємо подальших перемог!