Семінар щодо можливостей розвитку партнерства між університетами України та США. 12-13.03.18

Американські Ради з міжнародної освіти та Київський центр EducationUSA, 12-13 березня 2018 року, проводили спеціальний семінар щодо можливостей розвитку партнерства між університетами України та США.
Захід проходив в офісі Американських Рад і проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні.

Спеціальним спікером заходу була доктор Лора Рамблі, доцент Бостонського коледжу та заступник директора Центру з міжнародної вищої освіти. Доктор Рамблі є дослідницею в галузі порівняльної та міжнародної освіти, співредактором журналу щодо досліджень в міжнародній освіті та головою комітету з публікацій Європейської асоціації з міжнародної освіти.

Також під час заходу учасники поспілкувалися з доктором Терренсом Грехемом, виконавчим директором з міжнародних програм Каліфорнійського державного університету в Лонг Біч, а також з президентом Американських Рад з міжнародної освіти - Лорном Крейнером.

Від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в заході брав участь доцент Артур Воронич - директор Центру міжнародної співпраці.  

Довідково. Організація «Американські Ради з міжнародної Освіти: ACTR/ACCELS» адмініструє Консультативний центр мережі EducationUSA, метою якого є надання неупередженої, повної та актуальної інформації про освітні та дослідницькі можливості в США для громадян України. Цей центр визнаний та підтримується Державним Департаментом США через Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

 

 

Українська