Підписано Угоду про співпрацю з Університетом Управління та Охорони Праці м. Катовіце

29-30 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася зустріч з керівником Університету Управління та Охорони Праці м. Катовіце (Республіка Польща) - канцлером Малгожатою Сікорською.

В рамках зустрічі було підписано двосторонню угоду та розпочато співпрацю у сфері спільного навчання у двох партнерських навчальних закладах з можливістю отримання подвійних дипломів. Наразі співпрацю започаткували енергетичний інститут, а також інститут економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ.  Від імені університету Угоду про співпрацю між вишами підписав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олег Мандрик.

Угода передбачає співпрацю в галузі викладання і науково-дослідної роботи з метою розвитку академічного співробітництва, організації наукових стажувань, науково-практичних конференцій, семінарів, наукових і методичних монографій. Заплановані також  спільні дослідження в межах наукових програм і грантів.

Зроблено ще один потужний крок для розвитку міжнародного співробітництва університету та його інтеграції до європейської освітньої та наукової спільноти. 

    

Українська