Підписано меморандум про взаєморозуміння з Політехнікою Краківською

11-15 листопада 2015р. в місті Івано-Франківську на території колишнього палацу Потоцьких за ініціативи Департаменту містобудування та архітектури спільно з ініціативною групою культурно-мистецької громадськості міста проходить перший історико-архітектурний воркшоп з циклу міжнародних воркшопів “Палац Потоцьких – простір і час”. Воркшоп – це колективне навчальний захід, учасники якого отримують нові знання та навички в процесі спільної групової роботи. Головна мета воркшопу - це отримання індивідуального вирішення конкретних завдань кожного його учасника. За результатами цього заходу повинна бути вирішена подальша доля палацу Потоцьких у Івано-Франківську.

Для участі у воркшопі прибула представницька делегація вищих навчальних закладів Польської республіки, яка, окрім того, 12 листопада відвідала наш університет та зустрілась з делегацією нашого університету в складі проректора з науково-педагогічної роботи професора Мандрика О. М., проректора з наукової роботи, професора Карпаша О. М., директора Інституту архітектури, будівництва та туристичних комплексів, професора  Василишина Я.В. та завідувача відділу міжнародних зв'язків. доцента Воронича А. Р. Польську сторону представляли Політехніка Люблінська в особі доктор інж. арх. Бартоломея Квятковського, Політехніка Краківська ім. Тадеуша Косцюшко  в особі доктор інж. арх. Яцека Чубинського та Політехніка Вроцлавська в особі доктор габ. інж. арх. Ельжбетою Пшесмицкою.    В перебігу зацікавленої, щирої зустрічі було підписано меморандум про взаєморозуміння з Краківською політехнікою та університетом, де були намічені конкретні кроки в спільній освітній та науковій діяльності. Гості відвідали музей геологічний музей університету та ознайомились з його мінералогічною колекцією, яка є національним науковим надбанням.