Пишаємося переможцями!

Цього року ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» відбувся в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. Свої наукові роботи представили більше 100 найкращих студентів-автомобілістів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з усієї України. Від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу участь у конкурсі студентських наукових робіт взяли магістр І-го курсу групи АТм-18-1 Андрій Дем’янчук (науковий керівник – завідувач кафедри автомобільного транспорту С. Криштопа) та бакалавр ІІІ-го курсу групи АТ-16-1  Святослав Левко (науковий керівник – доцент Б.Долішній). Студенти-автомобілісти ІФНТУНГ під час доповідей продемонстрували цікаві, сучасні та актуальні наукові роботи й дуже добре відповідали на додаткові запитання. У підсумку Андрій Дем’янчук та Святослав Левко на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» вибороли «бронзу».

Також у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів». Тож на базі кафедри технічної експлуатації та сервісу автомобілів ХНАДУ випробування пройшли 76 кращих студентів-автомобілістів з усієї України. ІФНТУНГ представляли бакалавр ІV-го курсу групи АТ-15-1  Петро Цвеюк, підготовкою якого займався доцент І. Захара. Студент ІФНТУНГ продемонстрував високе знання предмету, глибокі фахові знання за профілем спеціальності та одержав призове третє місце.

Але найбільш вагомих результатів досягнув цього року бакалавр ІІІ-го курсу групи АТ-16-1  Максим Масленніков. Під керівництвом завідувача кафедри С. Криштопи він взяв участь у ІІ-му турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт». Свій доробок тут демонстрували студенти з 52-х країн світу. Максим Масленніков представив власну надзвичайно цікаву наукову роботу, показав бездоганні глибокі знання, продемонстрував відмінний рівень володіння англійською мовою та в напруженій конкурентній боротьбі здобув перше місце.

Результати студентів спеціальності «Автомобільний транспорт» вкотре засвідчили високий рівень якості освіти в ІФНТУНГ. Вітаємо наших призерів із перемогою та зичимо їм подальших успіхів і досягнень у навчанні!