Переможці конкурсу талантів отримали заслужені нагороди

22 листопада 2016 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету відбувся гала-концерт конкурсу талантів серед студентів університету «Star Time». Творчий конкурс, де мистецько здібні студенти можуть продемонструвати свої  таланти, проводиться в стінах ІФНТУНГ щорічно.

Протягом 26-27 жовтня цього року за організації Центру культури і дозвілля студентів (директор – Заслужений працівник культури України В. Литвиненко) відбувся огляд номерів художньої самодіяльності, в якому взяли участь 60 конкурсантів.  Компетентне журі оцінювало учасників у п’яти номінаціях: драматичний жанр (Тимків І. І., ЦКіДС); хореографічний жанр (Савчук О. художній керівник ЦКіДС); вокальний жанр (Чернова І., голова Студентського парламенту ІФНТУНГ); вокально-інструментальний жанр (Слуценко М., голова студентського профкому ІФНТУНГ); інструментальний жанр (Литвиненко В., директор ЦКіДС та голова журі).

Участь у гала-концерті взяли лише переможці конкурсу, які посіли одне з трьох призових місць в кожній номінації. Глядачів потішили запальними та щирими номерами ансамбль народного танцю «Самоцвіти» (керівник – Діана Войчак, ЦКіДС), тріо «Захід бенд» (Анна Сумер, Роман Даниляк, Олександр Челепіс), камеді-дует «Файно є». Лунала поезія у виконанні призерів – Сандри Сірман та Валентина Зоріна, пісні – у виконанні Олесі Заячківської, Муташара Муртада, Святослава Коновала, Крістіана Бернара Мборо та Осея Пейшнса, Томаша Дельфіну, Оксани Мацинської, інструментальні номери – у виконанні Владислава Івченка, Дмитра Буджака. Прекрасною грою на цимбалах переніс глядачів у романтичний гуцульський куточок Микола Петращук. І звичайно запальні танці – «Українки», африканський, брейк данс, танцювальний мікс, викликали шквал емоцій.

Після концерту розпочалась церемонія нагородження. Заслужені призи вручали члени журі. Варто відзначити, що окрім студентів-переможців, відбулось нагородження інституту-переможця та кращих організаторів інститутів.  Серед інститутів-переможців талант-шоу – Інститут нафтогазової інженерії (І місце), Інститут економіки та управління в нафтогазовому комплексі (ІІ місце), Енергетичний інститут (ІІІ місце).

Велика дяка організаторам та учасникам за позитивні емоції і гарний настрій. До зустрічі на конкурсі талантів наступного року!