Патріотичний флешмоб студентів ІФНТУНГ

23 жовтня 2014 року на площі перед головним корпусом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Студентський парламент університету провів флешмоб, який вкотре продемонстрував патріотичність духу наших студентів. Півтора сотні студентів, одягнутих у вишиванки, вишикувались на території університету у формі національного гербу України – тризуба та заспівали гімн України. Акція була приурочена до відзначення 10-річниці з дня заснування Студентського парламенту ІФНТУНГ. За словами голови Студпарламенту Христини Зелінської, цього року студентський актив університету вирішив не організовувати грандіозних святкувань з нагоди річниці у зв’язку з нелегкою ситуацією в країні. На завершення акції Христина Зелінська звернулася до студентів рядками вірша відомого українського письменника, поета Володимира Сосюри:

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

У відповідь на рядки вірша прозвучало гучне “Слава Україні!” – “Героям Слава!”

Кореспондент прес-служби ІФНТУНГ

Неля Грималюк