![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/29572741_2051461411794668_4891475226252007590_n.jpg?itok=weB8FCuW)
У головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 22-23 березня відбувається важлива подія — Перший український форум міжнародної освіти. Захід організований Українським державним центром міжнародної освіти, який працює при Міністерстві освіти і науки України.
У Форумі беруть участь провідні експерти в галузі інтернаціоналізації вищої освіти, керівники міжнародних та іноземних академічних установ, які працюють в Україні, представники дипломатичного корпусу. Серед учасників — викладачі Івано-Франківського національного технічного університету Ірина Литвин та Ольга Попович!
Вектори роботи Форуму:
- Забезпечення якості вищої освіти в Україні: стратегії та перспективи;
- Міжнародний досвід інтернаціоналізації вищої освіти;
- Інтернаціоналізація вищої освіти в Україні: іноземні студенти та програми академічних обмінів;
- Академічна доброчесність: глобальний контекст та національна потреба;
- Робота з іноземними випускниками: досягнення та перспективи.
Перший український форум міжнародної освіти важлива подія не тільки в Україні, але і за її межами. Адже, в епоху глобалізації молодь потребує такої освіти, аби конкурувати на ринку праці. Беззаперечно, цей захід збагатить учасників новими знаннями та неоціненним досвідом, стане вагомим кроком у реалізації планів та сприятиме активізації міжнародних зв’язків в освітній сфері!
Вперед до нових знань!