Науковці ІФНТУНГ на Міжнародній конференції ISAC – 2019 представили свої напрацювання

Вже традиційно науковці кафедри комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки ІФНТУНГ – завідувач кафедри Панчук В. Г. та доцент Онисько О. Р.,  взяли участь у Міжнародній конференції прикладних наук «ISAC – 2019»,  яка відбулась у травні у м. Хунедоа́ра (Румунія).

Бути на вістрі наукових новинок у сфері комп’ютерних прикладних наук – такою є мета щорічної наукової конференції ISAC.   Цьогоріч конференція працювала за п’ятьма напрямами:

• матеріалознавство;
  • мехатроніка;
  • комп’ютерна інженерія;
  • електрична інженерія;
  • фундаментальні дослідження;
  • інженерна механіка.

Наукові дослідження університету презентував англійською мовою Олег Романович Онисько у доповідях «Дослідження контактного тиску між торцями з’єднання муфти і ніпеля бурильного замка з нарізами, які виконані різцем із модернізованим  профілем різця» та «Принципи розробки  програми  керування життєвим циклом нарізевих з’єднань, розробленої на основі застосування мови Python».

Представлені науковцями ІФНТУНГ дослідження виявились настільки  значними, що статті на основі доповідей (за співавторства О. Ониська, В. Копея,  В.  Панчука, П. Войтенка та Ю.  Медвідь) ввійдуть до міжнародних наукометричних та наукових видань.