![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/dsc_9189.jpg?itok=wuPnzj7O)
4 вересня 2017 року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідав з робочим візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестад.
У рамках свого першого візиту до ІФНТУНГ посол зустрівся з ректором університету, академіком НАН України Крижанівським Є. І. та адміністрацією вишу. На високому рівні були обговорені питання поглиблення співпраці з норвезькими університетами та організаціями нафтогазовового профілю. Уле Тер'є Хорпестад пообіцяв свою активну підтримку при реалізації спільних проектів. Посол здійснив екскурсію університетом, відвідав Тренажерний буровий центр та Геологічний музей. Особливий інтерес у високого гостя викликало Наукове містечко «Нова енергія», яке презентував директор НДІ НГЕЕ, проф. Максим Карпаш. Наш молодий вчений окреслив головні вектори діяльності «Нової енергії», наголосив на важливості тривалої співпраці університету з організаціями з Норвегії у сфері освіти та енергоефективності.