Креативно й з дотриманням карантинних норм

Та на свіжому повітрі! Так підійшла до захисту  дипломних робіт студентів Кафедра архітектури та містобудування ІАБЕ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Протягом кількох днів студенти захищали свої дипломні роботи на території Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

«Саме такий вибір у карантинний період зробили викладачі  #Кафедра_архітектури_та_містобудування #ІФНТУНГ, започаткувавши новий формат захистів дипломних робіт на території #Палацу_Потоцьких, на свіжому повітрі. Вітаємо наших випускників з успішними захистами!» - повідомила про новаторство на своїй сторінці у Фейсбуці завідувачка кафедри АМ Зоряна Лукомська.

І ми вітаємо випускників та  їхніх натхненників, всіх, хто долучився до успіху вихованців кафедри АМ, з успішним захистом дипломних робіт! Ви – мегатворчі!!!!