Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташица відзначає початок 100 навчального року

100-літній ювілей відзначає багаторічний партнер Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташица (AGH).  Сьогодні, 4 жовтня,  урочистості в AGH розпочались початком нового ювілейного 100 навчального року. Це – одна з найкращих, найавторитетніших та одночасно найсучасніших вищих шкіл Польщі, яка славиться науковими школами та  висококваліфікованими фахівцями. Її діяльність займає високі позиції у галузі передових технологій, високо цінується у Польщі та за її межами. Сьогодні Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташица – це найбільший технічний вищий навчальний заклад країни: 16 факультетів, 54 напрями, понад 200 спеціальностей. Дипломи AGH відкривають двері до кращих вітчизняних та іноземних підприємств та фірм, а фаховість її випускників високо ціниться серед працедавців.

Тісна, плідна співпраця вже тривалий час пов’язує наші університети. Спільні освітні та наукові заходи сприяють взаємовигідному розвитку обидвох вишів. Тож привітати наших польських партнерів відправилась почесна  делегації ІФНТУНГ у складі: ректора, проф. Крижанівського Є. І., проректорів з науково-педагогічної роботи – Мандрика О. М. та Карпаша М.О. та директора Інституту природничих наук і туризму Омельченка В.Г. Від усієї університетської спільноти ІФНТУНГ вони передали щирі привітання ректору, викладачам та студентам AGH. Свято розпочалось Богослужінням, потім наші представники взяли участь в урочистому засіданні Вченої ради Академії.

Про подальший перебіг подій ми інформуватимемо надалі.