Команда ІФНТУНГ - володар кубка міста з волейболу серед чоловіків

21 жовтня 2015 року завершився розіграш кубка міста з волейболу серед чоловічих команд, який організовував комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Загалом, у триденному турнірі взяли участь 8 команд, котрі визначали між собою найсильнішого. У фіналі зійшлись команди Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та волейбольний клуб «Буффало». У напруженій боротьбі перемогу здобули волейболісти університету нафти і газу.

В матчі за 3-4 місце сильнішою була команда коледжу фізичного виховання.

Кубок міста Івано-Франківська (результати):

1 місце – ІФНТУНГ

2 місце – ВК «Буффало»

3 місце – ІФКФВ

Опісля завершення фінального матчу, капітан команди ІФНТУНГ отримав з рук голови комітету фізичної культури і спорту Віталія Матешка заслужений кубок!

Вітаємо переможців та призерів змагань і зичимо подальших успішних виступів!

Джерело: http://www.blitz.if.ua/news/komanda-ifntung---volodar-kubka-mista-z-vole...