Команда ІФНТУНГ «Район Бандера ХІЛЛС» здобула «Зимовий кубок від нафти і газу» КВК

На початку грудня в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вперше пройшов конкурс КВК «Зимовий кубок від нафти і газу». Організатори заходу – Андрій Пашин (випускник університету, капітан збірної команди університету «Наф і Га»), Володимир Макаров (президент міського клубу «Метикуючих», редактор обласного чемпіонату команд КВН «Кавалєрка»), студентський профспілковий комітет, студентський парламент та Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ (директор – В. Литвиненко, Заслужений артист України), отримали сім заявок від команд на участь у змаганнях: «Оголошені в розшук» (юридичний факультет ПНУ ім. Василя Стефаника), «Мо і Компанія» (збірна команда інституту архітектури будівництва і туризму, ІФНТУНГ), «Не стандарт» (збірна Калуських навчальних закладів), «Тук-тук» (ПНУ ім. Василя Стефаника, історичний факультет), «Район Бандера ХІЛЛС» (ІГПТДУ, ІФНТУНГ), «Збірна Ювілейного» (м. Рівне), «Сало й Мандри» (ПНУ ім. Василя Стефаника, інститут туризму). Технічний супровід та художнє оформлення заходу забезпечили працівники Центру культури та дозвілля студентів ІФНТУНГ.       Серед конкурсів, запропонованих командам, найяскравішими виявились «Розминка» та «Фрістайл». Підтримати свої команди прийшли вболівальники.        Оцінювало виступ команд компетентне журі у складі Іванни Батющенко (голова Студентського Сенату ПНУ ), Івана Креховецького (заступник голови Студентського Сенату ПНУ), Миколи Слуценка (голова профкому студентів ІФНТУНГ), Сергія Жука (кращий актор 18-го сезону команди КВК «Кавалєрка»), Дениса Боднарчука (голова журі, капітан збірної КВК Івано-Франківська, учасник Ліги сміху), Івана Тимківа (художній керівник Центру культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ). Реакція залу допомагала їм приймати правильне рішення.

У напруженій боротьбі перемогу вибороли команди: «Район Бандера ХІЛЛС» (ІГПТДУ, ІФНТУНГ) – І місце, «Не стандарт» (збірна Калуських навчальних закладів) – ІІ місце та «Сало й Мандри» (ПНУ ім. Василя Стефаника) – ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам та організаторам за море позитиву, сміху та драйву.