![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/32827852_10217426505440965_6423320021497282560_n_0.jpg?itok=wZB9jIzD)
Здобувати освіту нерідною мовою – це виклик, який не всім до снаги, проте той, хто відважився на такий крок, часто може досягти більшого, ніж очікував. Іноземні студенти ІФНТУНГ, які взяли участь у святкуванні Дня української писемності та мови, не побоялись труднощів, довели, що іноземну мову можна опанувати настільки, щоб комфортно почуватися в іншій країні.
Українська мова стала популярною на всіх континентах, і це засвідчує географія країн, з яких прибули студенти на навчання до нашого університету. Добру українську повезуть додому учасники відеосюжету:
- Абдалкадір Самранг Смко Абдал (Ірак, район Курдистан)
- Осей Бонсу Пейшнз (Гана)
- Міронов Данііл (Білорусь)
- Атаєва Медіне (Туркменістан)
- Коулібалі Коунанді Абулайє Констант (Кот-д’івуар)
- Уртадо Годой Едісон Стефан (Еквадор)