Зустріч з Торговим аташе посольства США в Україні Джеймсом Ліндлі 25.05.2016

У рамках перебування на Прикарпатті 25 травня 2016 року Торговий аташе посольства США в Україні Джеймс Ліндлі відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і зустрівся із керівним складом та науковцями вишу. В процесі зустрічі аташе ознайомився з основними напрямками діяльності університету та новітніми досягненнями науковців.

Ректор університету ІФНТУНГ академік Євстахій Крижанівський розповів про досвід співпраці з посольством США в Україні, здобутки університету в дослідженні проблеми видобутку сланцевого газу.

Аташе відмітив високу роль ІФНТУНГ у реформуванні політики держави в сфері видобутку нафти і газу, а також значну співпрацю з ключовими компаніями в даній галузі.

Також в процесі візиту відбулися екскурсії до Геологічного музею, навчальних лабораторій кафедри буріння нафтових і газових свердловин, наукового містечка "Нова енергія" тренажерного бурового центру.