Завершився І етап Університетського кубку КВН ІФНТУНГ

1 квітня 2015 року в приміщенні актового залу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ)  відбувся найвеселіший та найпопулярніший серед студентства захід – Університетський кубок КВН (І етап).

Організатори заходу –  Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ, Студентський профспілковий комітет, Студентський парламент та збірна КВН ІФНТУНГ "Наф і Га".

В гуморі, артистизмі, кмітливості, впевненості в собі змагалися талановиті команди:

1.     «Інженерний легіон» - збірна команда інституту інженерної механіки;

2.     «Мо і компанія» - збірна команда інституту архітектури будівництва і туризму;

3.     «Секс-та» - команда інституту геології та геофізики;

4.     «5 і ноль» - збірна команда інженерно-екологічного інституту;

5.     «З голодного краю» - збірна команда інституту нафтогазової інженерії та інженерно-екологічного інституту.

Оцінювало виступ команд компетентне незалежне жюрі, до складу якого увійшли: Володимир Макаров – президент міського клубу «Метикуючих», редактор обласного чемпіонату команд КВН «Кавалєрка» і дитячого чемпіонату КВН «Лінійка плюс», Христина Зелінська – голова Студентського парламенту університету,  Тарас Облещук – заступник голови Студентського профспілкового комітету, Андрій Пашин – випускник університету, капітан збірної команди університету «Наф і Га». Андрій Коваль – аспірант університету, гравець збірної команди КВН університету «Три крапки» (володарі кубку асоціації команд КВН України в 2005 році та збірної університету «Наф Наф та Газ» 2006- 2010 роках).

Неймовірна атмосфера в залі, гучний, щирий сміх та плакати підтримки запам’ятаються усім присутнім.

Наприкінці конкурсу напруження досягло апогею, адже розрив між командами був мінімальним. І ось, нарешті довгоочікувана мить!  Жюрі надало високу оцінку виступам команд. За кожний конкурс виставлявся середній бал, а переможець зустрічі визначився за загальною сумою середніх балів набраних у конкурсах. Як зізналися члени жюрі, їм дуже важко було визначитися з переможцем, кожна команда мала свою родзинку, творче обличчя та достойно виборювала перемогу. Пролунала подяка за чудову гру, потужну підтримку вболівальників, а потім – рішення щодо переможців.

Перемогу у нелегкій боротьбі за перше місце здобула команда "З голодного краю" (збірна команда інституту нафтогазової інженерії та інженерно-екологічного інституту), друге місце поділили команди "Інженерний легіон" (збірна команда інституту інженерної механіки) та "Секс-та" (команда інституту геології та геофізики), а команда «5 і ноль» (збірна команда інженерно – екологічного інституту) посіла третє місце.

Отож, щиро вітаємо переможців та всіх учасників Університетского кубку КВН ІФНТУНГ! Дякуємо всім командам за гарний настрій, сплеск емоцій та заряд позитивної енергії!