Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля

Учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускних курсів профтехучилищ та коледжів, які цікавляться науковими дослідженнями у сфері збереження навколишнього середовища - юнаки і дівчата з усіх районів Івано-Франківської області, взяли участь у науково-практичній конференції «Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля». 

Форум відбувся 13 квітня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  за організації його Інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ та за підтримки Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДАІвано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Управління екології та природних ресурсів ОДА.

Захід відкрив співголова оргкомітету конференції, директор ІЕІ Мирослав Мазур.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступив ректор університету, академік Євстахій Крижанівський, який розповів студентам про значення екології для нащадків.

"Людина має змогу користуватись усіма земними ресурсами, але вона, натомість, своєю діяльністю завдає велику шкоду нашій планеті. Ми хочемо залишити нашим внукам Землю такою, якої її бачимо зараз, а не довести до жахливого стану. Тому я радий вітати тут молоде покоління, якому не байдуже майбутнє планети!" - зазначив він. 

Опісля учасників конференції вітали заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович та ректор Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Зуб'як.

Конференція розглянула наступні напрями:

  • «Екологія та охорона навколишнього середовища»
  • «Енергоефективність та ресурсозбереження»
  • «Фізика та Астрономія»
  • «Хімія»
  • «Географія, ландшафтознавство та гідрологія»
  • «Безпека життєдіяльності».

У рамках заходу присутні розділились на шість секцій, де захищали свої наукові роботи.

Гостям заходу провели екскурсію науковим містечком «Нова енергія», університетським геологічним музеєм та сучасними лабораторіями.

Переможцями у конкурсі наукових робіт стали такі учасники: Кучірка Олег, Федунь Віктор, Ковальчук Олександр, Волощук Наталія, Дмитрів Анастасія, Сутиська Ксенія,  їх нагородили цінними призами.

 

 

Українська