![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/32191213_2187686171271658_2643464169239609344_n.jpg?itok=99gqiJLO)
З метою обміну досвідом у викладанні української мови доцент кафедри філології та перекладу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Наталія Веселовська відвідала на запрошення української спільноти Мараморощини (Румунія) Український ліцей. Це – єдиний україномовний навчальний заклад Румунії. Досвідчена викладачка ділилилась іновативними методичними напрацюваннями кафедри у викладанні української мови як рідної та як іноземної. Власне завдяки наполегливій праці та ініціативі університетських філологів ІФНТУНГ може пишатись високим рівнем мовної підготовки іноземців та студентами-призерами престижних міжнародних мовних конкурсів.
Наталія Веселовська високо оцінила роботу Українського ліцею, а підчас короткого інтерв'ю для відділу інформації зазначила:
«Спілкування з місцевими українцями, дирекцією та викладацьким складом ліцею, заняття з учнями, - усе засвідчило свідоме бажання румунських українців зберігати свою історію, традиції та виховувати наступні покоління рідною мовою».
Такі думки особливо приємно чути в умовах непростих мовних відносин з нашими сусідами. До того ж варто зазначити, що знання української мови та термінології відкриває їм також перспективи навчання в українських вишах і в ІФНТУНГ, зокрема.