До ІФНТУНГ завітали колядники

Незмінною традицією Новорічно-Різдвяних свят в Україні є колядування. Сьогодні, 16 січня 2017 року, для працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти газу прозвучали традиційні українські колядки та віншування у виконанні учасників вертепу – школярів з Єзуполя. З ними завітала у гості до ІФНТУНГ й голова Єзупільської селищної ради Ганна Кушнір, яка привітала разом з усіма ректора ІФНТУНГ, академіка НАНУ Євстахія Крижанівського, адміністрацію та працівників вишу і побажала їм щастя, здоров’я і достатку.

Варто зазначити, що ІФНТУНГ спричинився до розкопок у селищі Єзупіль та його сателіті – Маріямполі. Власне експедиція, за сприяння ректора іФНТУНГ та проректора з науково-педагогічної роботи Олега Мандрика, виконала розкопки на стоянках Маріямпіль – 1 та Маріямпіль – 5.

За українською традицією колядників в ІФНТУНГ зустріли з великою радістю та подарунками.