Година психолога «Торгівля людьми – проблема сьогодення»

Торгівля людьми має глибоке коріння і є одним із видів насильства щодо населення. Суспільство на різних етапах свого розвитку по-різному ставилось до неї. Але лише на початку ХХ ст. розпочинається міждержавна робота, у рамках якої світове співтовариство розглядає торгівлю людьми як проблему боротьби зі злочинністю. Наприкінці ХХ ст. це явище набуває форми сучасного рабства.

З метою підвищення обізнаності студентів із поняттям "торгівля людьми", з їх громадянськими правами, головний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Науково-техічної бібліотеки Н.В. Федяніна провела зустріч зі студентами "Торгівля людьми – проблема сьогодення".  Студенти груп ОП-16-1, АКП-18-1, НІВм-18-1  переглянули документальний фільм «Станція призначення - життя», обговорили його та поспілкувалися із психологом університету С.О. Березою; ознайомились із тематичною виставкою періодичних видань «Людина не товар».

За інформацією НТБ ІФНТУНГ.