В ІФНТУНГ студенти влаштували танцювальний флешмоб у вишиванках

17 травня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу студенти відзначили День вишиванки танцювальним флешмобом, який традиційно відбувається вже другий рік поспіль в стінах університету. Ініціатором та організатором стала кафедра фізичного виховання та спорт за підтримки адміністрації ІФНТУНГ. З привітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Олег Григорович Дзьоба.  У заході взяло участь понад 100 студентів різних спеціальностей. На площі перед Головним корпусом університету студенти у вишиванках разом з викладачем кафедри фізичного виховання і спорту Анною Федьків презентували дві хореографічні постановки. Вони продемонстрували чудовий приклад можливостей для виховання патріотизму і пропагування здорового способу життя серед молоді. Глядачі оплесками віддячили учасникам флешмобу за подарований чудовий настрій.