В ІФНТУНГ провели конкурс серед найталановитіших студентів

За організації Центру культури та дозвілля і Студентського парламенту в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся конкурс талантів «Star Time» серед студентів усіх інститутів. Творчий конкурс традиційно приурочений Міжнародному дню студента і проводиться в стінах ІФНТУНГ щорічно.

Цього разу 16 талановитих студентів ІФНТУНГ, які пройшли відбір і дійшли до фіналу конкурсу талантів «Star Time», мали можливість позмагатись за перемогу. Призовий фонд був немаленький: володар першого місця отримає 3 тисячі гривень, другого – 2 тисячі гривень, третього – 1 тисячу гривень.

Попри ретельну підготовку кожного учасника до виступу, все ж відчувалось хвилювання, адже оцінювало їх компетентне зіркове журі: директор Центру культури та дозвілля, режисер–постановник театру фольклору, голова журі – Іван Тимків; директор науково-технічної бібліотеки, кандидат історичних наук, доцент - Роман Пуйда; хореограф, художниця, керівник зразкового ансамблю «Зірка мрії» - Галина Когут; співачка, поетеса, композиторка, фронтвумен гурту «Край неба» – Катерина Шестацька; відомий музикант - Орест Григорчак.

Учасники конкурсу дивували присутніх вокалом, естрадно-розмовниим жанром, авторською поезією, високою технікою гри на музичних інструментах. Щоб емоційно розрядити виконавців після конкурсної програми, ведучі заходу – Владислав Коркін та Ірина Пеньківська, задавали їм часом кумедні, а часом серйозні питання. Присутні в залі тепло приймали фіналістів й підтримували оплесками.

За результатами обговорення журі визначило призерів конкурсу талантів, якими стали:

1 місце - Святослав Коновал (Інститут архітектури, будівництва та енергетики)

2 місце - Марія Головецька (Інститут економіки та менеджменту) та Адріана Лучак (Інститут гуманітарної підготовки та державного управління)

3 місце - Дмитро Павлишин (Інститут нафтогазової інженерії) та дует Омогбай Аруя і Франклінс Ненсі (Інститут нафтогазової інженерії).

Вітаємо наших призерів! Бажаємо їм подальших перемог!