Вітаємо доцента ІФНТУНГ Романа Біщака з присудженням премії Президента України для молодих вчених 2016 року

Колектив Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу щиро вітає доцента кафедри зварювання конструкцій та відновлення деталей машин Романа Біщака з присудженням премії Президента України для молодих вчених 2016 року відповідно до Указу Презедента України Петра Порошенка від 17.11.2016 р. №509/2016 за вагомий внесок у науково-дослідну роботу "Розроблення епоксидних нанокомпозитів з поліпшеними трибологічними властивостями для військової техніки, нафтової та газотранспортної промисловості", значення якої в умовах сучасної України важко переоцінити.

Щиро зичимо Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої Батьківщини.