Відкритий кубок КВН «ІФНТУНГ збирає друзів-2017»

4 квітня 2017 року в приміщенні актової зали  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся найвеселіший та найпопулярніший серед студентства захід – Відкритий кубок КВН «ІФНТУНГ збирає друзів-2017» з нагоди 50-ої річниці університету.

Організатори заходу –  Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ, Студентський профспілковий комітет, Студентський парламент, Калуський клуб КВН, Івано-Франківський клуб КВН, Департамент молодіжної політики та спорту міської ради Івано-Франківська.

В гуморі, артистизмі, впевненості в собі змагалися талановиті команди: «На дієті» – (ІФНТУНГ); «Ні собі, ні людям» –  (м. Дрогобич); «Сало й мандри» – (ПНУ ім. В. Стефаника); «Четвертак» – (м. Калуш); АБЗАЦ» – (ІФНТУНГ); « Гі-Га-Гу» –  (м. Калуш); «3по50» – (ПНУ ім. В. Стефаника); «Самі по собі» – (м, Калуш); «В 10» – (м. Калуш); «Формат А-3» – (ІФНТУНГ).

Оцінювало виступ команд компетентне незалежне жюрі, до складу якого увійшли: Ольга Мельникова – головний спеціаліст відділу молодіжної політики департаменту та спорту міської ради, Олег Войтичук –  почесний президент ІФ клубу КВН, Юрій Малярчук – відомий шоумен, КВН-щик Івано-Франківщини,  директор туристичної агенції "СОНАТА", ведучий ранкової програми ОТБ ГАЛИЧИНА «Ранок Панок», Денис Боднарук-Грита – шоумен, КВН-щик, учасник Ліги сміху та сочинських фестивалів з КВН, Володимир Калин – директор з розвитку будівельної компанії «Мельник», продюсер журналу «ЛАЙК» та журналу «МІСТО».

Неймовірна атмосфера в залі, щирий сміх та вигуки підтримки запам’ятаються усім присутнім.

Наприкінці конкурсу напруження досягло апогею, адже розрив між командами був мінімальним. І ось, нарешті довгоочікувана мить!  Жюрі надало високу оцінку виступам команд. Пролунала подяка за чудову гру, потужну підтримку вболівальників, а потім – рішення щодо переможців.

За результатами гри у нелегкій боротьбі перше місце здобула команда «В 10» (збірна команда м. Калуша), друге місце посіла команда «Гі-Га-Гу» (збірна команда м. Калуша),третє місце розділили між собою команди з Івано-Франківська та Дрогобича – «Сало й мандри» і « Ні собі ні людям».

Отож, щиро вітаємо переможців та всіх учасників відкритого кубку  КВН «ІФНТУНГ збирає друзів-2017»! Дякуємо всім командам за гарний настрій та заряд позитивної енергії!

Інформація оновлюється.