Вболівальники чекають на волейбольний турнір між студентськими командами України та Польщі

 

Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Є.І.Крижанівський зустрівся з очільником Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України М.Ф. Стефанківим. Привід – відродження добрих традицій міжнародної співпраці в царині молодіжного спорту, адже мова йшла про студентство. Результатом зустрічі стало підписання важливого документу, який відкриватиме йому нові перспективи розвитку. Проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Сергій Куровець розповідає:

-Відбувся перший етап підписання багатосторонньої угоди щодо майбутнього волейбольного турніру між студентськими командами України та Польщі. І це – перший крок. Також буде підписано угоди в Прикарпатському національному університеті ім.В.Стефаника й Івано-Франківському національному медичному університеті, долучиться до нього польська сторона.

Що означатиме відновлений міжнародний турнір для молодих спортсменів, пояснює Михайло Стефанків:

-Наші спортивні команди матимуть змогу зустрітися зі студентами з Республіки Польща. За угодою, спочатку до нас приїдуть представники польських навчальних закладів, а потім українська сторона завітає до них. Сьогодні й український студент має всебічно розвиватись, і будь-який успішний навчальний заклад повинен бути багатостороннім. На яких майданчиках відбуватимуться змагання? Зокрема, на базі ІФНТУНГ.  Залучатимуться й інші спортивні зали, які будуть на той час готові прийняти турнір такого рівня.

Спортивний комплекс ІФНТУНГ уже взяв цю «планку якості», й невпинно розвиває матеріальну базу. Тож у його студентів відкриваються дедалі кращі спортивні перспективи, а у вболівальників з’являється можливість стати очевидцями надзвичайно цікавих товариських зустрічей з волейболу.

 

Українська