Архітектурні проекти ІАБіТ високо оцінили на міжнародному конкурсі

28 жовтня 2017 року завершив роботу XXVI Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України, який відбувався за організації Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Міський голова Руслан Марцінків висловив подяку організаторам конкурсу – ректору ІФНТУНГ Крижанівському Є. І. директору ІАБіТ Василишину Я. В. та завідувачу кафедри архітектурного проектування Лукомській З. В., а також членам журі, які невтомно працювали упродовж трьох днів. Відбулась також церемонія нагородження Дипломами кращих учасників конкурсу.

Як ми вже повідомляли, до участі в конкурсі подано понад 300 дипломних проектів бакалаврів, спеціалістів та магістрів архітектурних та дизайнерських спеціальностей багатьох архітектурних і дизайнерських шкіл України, а також Польщі і Молдови. Серед них були й 10 проектів студентів інституту архітектури, будівництва і туризму. За оцінками компетентного журі студенти-архітектори нашого університету показали високий результат, що, зі свого боку, засвідчує високий рівень викладацького складу фахових кафедр. Дипломами І-ІІ ступеня були нагороджені проекти:

Кащій Надії (бакалавр архітектури ІФНТУНГ), номінація: Експерементальне проектування (футуристичний проект, енергоефективна архітектура, інноваційні технології), керівник – кандидат архітектури  Лукомська З. В.;

Аннюка Михайла (спеціаліст архітектури ІФНТУНГ) номінація: Містобудування, керівник – кандидат архітектури  Лукомська З. В.;

Атаманчука  Юрія (спеціаліст архітектури ІФНТУНГ) номінація: Реконструкція та реставрація об’єктів архітектури та містобудування, керівники – кандидат архітектури  Лукомська З. В. викладач Гайдар В. Г.;

Гогільчина Михайла (спеціаліст архітектури ІФНТУНГ) номінація: Реконструкція та реставрація об’єктів архітектури та містобудування,  керівник – кандидат архітектури Поліщук Л. К.;

Снігур Анастасії, (бакалавр архітектури ІФНТУНГ), номінація: Громадські будівлі і споруди, керівник – ст. викладач Скрипин Т. В.;

Розгон Вікторії (бакалавр архітектури ІФНТУНГ), номінація: Громадські будівлі і споруди, керівник – викладач Полутренко У. Б.;

Пістиняка Ігоря (спеціаліст архітектури ІФНТУНГ), номінація: Громадські будівлі і споруди, керівник – ст. викладач Скрипин Т. В.;

Водвуда Олега (бакалавр архітектури ІФНТУНГ), номінація: Громадські будівлі і споруди, керівник – ст. викладач Козак О. Н. Він отримав також Відзнаку від управління містобудування і архітектури Івано-Франківської ОДА за проект «Універсальний спортивний комплекс в м. Івано-Франківськ».

Крім того, у рамках  XXVI Міжнародного огляду-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України Дипломом Івано-Франківської обласної організації Національної спілки архітекторів України була нагороджена бакалавр архітектури ІФНТУНГ Ольга Дидич за втілення в дипломному проекті регіональних мотивів в сучасній архітектурі.

Особливі відзнаки заслужив проект студента ІАБіТ Ярослава Мисика, який здобув у рамках конкурсу Диплом І ступеня Української академії архітектури за здобутки в архітектурі і містобудуванні, втілені в його дипломному проекті «Концепція ревіталізації території навколо палацу Потоцьких» (керівник – Гайдар Г. В.) та Подяку міського голови Івано-Франківська в спеціальній номінації «Місто Івано-Франківськ. Історія та розвиток».

Вітаємо наших дипломантів та керівників проектів з високими відзнаками та бажаємо їм самореалізації та успішної архітектурної кар’єри!