![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/29261264_1581486191929942_9141286009766608227_n.jpg?itok=uNlhOe9R)
В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 17 березня відбувся VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості». Організатором цього яскравого свята стала Міжнародна корпорація «Зоряні мости». Зазначимо, що конкурс відбувся у стінах університету за сприяння Центру культури та дозвілля студентів, завданням якого є розкриття творчих здібностей молоді.
Метою конкурсу-фестивалю є підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців, а також міжнародний обмін творчими досягненнями.
Місце проведення заходу — ІФНТУНГ, вибрано не випадково, адже саме університет — це найбільший осередок духовності, культури та навчання, який створює умови для всебічного розвитку особистості.
Звичайно, до участі у конкурсі долучились і наші студенти. Творчі сили ІФНТУНГ представляли активні учасники художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля студентів, які представили себе у таких жанрах:
- Вокал
- Хореографія
- Інструментальний
- Вокально-інструментальний
Результати учасників перевершили всі сподівання:
- «Файна Денс» (хореографічний колектив). Керівник групи: Альбіна Бєлоусова — І місце та сертифікат на 1000 євро на поїздку в Болгарію.
- «Боне Денс» (хореографічний колектив). Керівник групи: Віталій Магмет — гран-прі та сертифікат на 1000 євро на поїздку в Болгарію.
- Олеся Заячківська (вокал). Керівник: Оксана Савчук — гран-прі та сертифікат 50 євро на поїздку в Болгарію.
Вітаємо наших переможців!
Бажаємо творчого натхнення та нових звершень не тільки у всеукраїнських, але й у міжнародних конкурсах.