«Молодь змінить Україну!»

Кращі студенти Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі (Потьомкіна Наталя, Хома Рената, Іваночко Катерина, Танчак Дмитро) 30 березня взяли участь у конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України». Захід присвячений питанню формування нової економічної політики та плеканню підприємництва. Організаторами конференції були Українська асоціація Римського клубу та Київський міжнародний економічний форум. Зустріч об’єднала понад 350 студентів-економістів і науковців з провідних університетів усієї країни.

Мета конференції — допомогти талановитій українській молоді стати «архітекторами» кращої економічної та соціальної реальності, а також дати перспективним науковцям цінні дороговкази й об’єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально-орієнтованого економічного розвитку.

Спікерами конференції були провідні міжнародні та українські економісти, науковці, успішні промисловці та підприємці: проф. Ерік Райнерт з Норвегії (засновник фонду «Інший канон», голова Наглядової ради Центру розвитку ринкової економіки («CMD-Ukraine»); проф. Гаррі Джейкобс зі США (член Римського клубу, головний виконавчий директор і голова ради Світового консорціуму університетів (World University Consortium), головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва й науки (World Academy of Art & Science); Віктор Вовк (асоційований член Римського клубу, віце-президент Української асоціації Римського клубу, народний депутат України, к.ф-м.н.); Віктор Галасюк (Президент Української асоціації Римського клубу, народний депутат України, к.е.н.); Анатолій Максюта (голова Ради Української асоціації Римського клубу, перший заступник Міністра економіки (2005-2007 рр., 2008-2011 рр., 2012-2014 рр.), заслужений економіст України, к.е.н.); Олексій Жмеренецький (координатор дискусійного клубу «КОЛО», ініціатор проекту «Хартія Майбутнього») та ін.

Студенти ІНЕУ активно брали участь в обговорені важливих питань.

Як казав Почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин: «Молодь змінить Україну!»

І ми в це віримо!