"Women in Tech Summit": запрошуємо до участі!

Вівторок, 27 Листопад, 2018 - 14:00 до Середа, 28 Листопад, 2018 - 14:00

Оргкомітет міжнародної конференції "Women in Tech Summit" запрошує до участі у заході студенток, аспіранток та жінок–молодих вчених Івано-Франківського національного технічного унвіерситету нафти і газу!

"Women in Tech Summit" проходитиме 27-28 листопада в місті Варшава. Конференція буде місцем зустрічі жінок з галузі механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій, телекомунікацій, інформаційних технологій. Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

Для забезпечення участі представників українських університетів  буде надано 100 грантів.

Умови конкурсу для  студенток, аспіранток та жінок– молодих вчених університетів України на отримання гранту від європейського проекту  для участі в міжнародної конференції "Women In Tech Summit" розташовані на сайті Українсько-Польського Центру КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: http://upc.kpi.ua/?p=4869#more-4869.

Увага! Заявки на отримання гранту подаються в режимі on-line за посиланням: https://www.womenintechsummit.pl/international-students-application. В подальшому ці заявки будуть розглядатися оргкомітетом при Українсько-Польському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського.