Вівторок, 24 Листопад, 2015 - 09:00 до Середа, 25 Листопад, 2015 - 14:00

24–25 листопада 2015 р. на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться V науково-практична конференція студентів і молодих учених «Методи та засоби неруйнівного контролю промислового обладнання» (Голова оргкомітету: Кісіль І. С., завідувач кафедри «Методи та прилади контролю якості і сертифікація продукції» (МПКЯ і СП) ІФНТУНГ, академік Української нафтогазової академії, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, д. т. н., професор).

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

·     загальні питання розроблення приладів для вимірювання різних фізичних параметрів;

·     фізичні основи неруйнівного контролю (НК) і технічної діагностики (ТД), вірогідність контролю;

·     розроблення технічних засобів НК і ТД промислового обладнання різного призначення;

·     технологія проведення НК і ТД промислового обладнання різного призначення.