Cтипендії для навчання та стажування у ВНЗ Словацької Республіки

П'ятниця, 25 Березень, 2016 - 15:00 до Середа, 20 Квітень, 2016 - 15:00

Сектор академічної мобільності та відділ міжнародних зв'язків інформує, що до 20 квітня 2016 року Міністерство освіти і науки України приймає заявки на отримання стипендій для навчання та стажування в Словацькій Республіці (будь-яка спеціальність).

Словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечує

• безкоштовне навчання;
  • виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • проживання у студентських гуртожитках.

Перелік еобхідних документів та анкета розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України:  http://mon.gov.ua/activity/mizhnarodni-zvyazki/stipendijni-ta-grantovi-mozhlivosti/stipendiyi-vidpovidno-do-ugod/ukrayinski-studenti,-aspiranti-ta-vikladachi.html