4-10.12.2017 року в ІФНТУНГ пройдуть тематичні заходи щодо прав і свобод людини. Запрошуємо студентів, викладачів, усіх охочих!

Понеділок, 4 Грудень, 2017 - 10:00 до Неділя, 10 Грудень, 2017 - 16:30

В рамках Всеукраїнського тижня права та відповідно до наказу ректора ІФНТУНГ від 14 листопада 2017 р. № 204  з 4  по 10 грудня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (ауд. 12.15,  навчальний корпус №12) проходитимуть тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

План заходів розроблено  кафедрою соціальних комунікацій та права ІГПДУ:

- лекція «Права і свободи людини і громадянина»;

- студентська конференція «Реалізація прав і свобод людини в Україні» (7 грудня, ауд.12-12);

- конкурс стінгазет «Чи знаєш ти свої права»?;

- виставка книг та публікацій з проблем прав людини до Всеукраїнського тижня права (НТБ ІФНТУНГ).

Заходи запропонують вам невеликий лікбез у дотриманні прав і свобод людини в Україні.

А чи відомо вам, що в ІФНТУНГ функціонує Центр надання правової допомоги для студентів та працівників університету (безоплатно)?