26-29 березня - ІІ тур Всеукраїнського студентського конкурсу в галузі «Нафтова і газова промисловість»

Вівторок, 26 Березень, 2019 - 10:15 до П'ятниця, 29 Березень, 2019 - 16:15

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  26-29 березня 2019 р. відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість» у п’яти  номінаціях:

- нафтогазова інженерія;

- обладнання нафтогазової галузі;

- енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості;

- економіка та управління у нафтогазовому комплексі;

- геологія, геофізика, екологія та геотуризм.

Другий – міжвузівський тур конкурсу  проводитиметься у 2 етапи:

• І етап – рецензування робіт, які поступили в оргкомітет галузевої конкурсної комісії – лютий-березень 2019 р.
  • ІІ етап – захист робіт претендентами у переможці на науково-практичній конференції студентів – (з 26 по 29 березня 2019 р.).

Просимо ознайомитись: Положення про конкурс

Додатки 1, 2

Учасники ІІ туру

Розпорядження

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1010 від 18.09.2018 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» ІФНТУНГ визначено базовим вузом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі “Нафтова та газова промисловість”.