24.08 - Урочисте прийняття військової присяги

Субота, 24 Серпень, 2019 - 09:00 до 10:15

«Я, вступаю на військову службу і урочисто присягаю народу України…»

Символічно, в День незалежності України, о 09.00 на кафедрі військової підготовки присягнуть на вірність Українському народу студенти ІФНТУНГ, які пройшли навчальні збори та успішно завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

До проходження навчальних зборів будуть залучені студенти ІФНТУНГ, ЗВО Івано-Франківська та громадяни, які раніше здобули вищу освіту з освітнім ступенем не нижче бакалавра та виявили бажання отримати офіцерське звання.