21 травня - День вишиванки onlinе

Понеділок, 18 Травень, 2020 - 10:30 до П'ятниця, 22 Травень, 2020 - 10:30

Щороку День вишиванки – національного символу незламності українців, їхньої самобутності, широко відзначають по всій Україні. Університетська спільнота Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу завжди гуртується навколо цього свята, планує безліч акцій. Проте цього року відзначити так урочисто День вишиванки, який припадає на 21 травня, ми не можемо через карантин.

Як науковці шукають різні підходи до рішення будь-якої проблеми, так ми хочемо запропонувати вам творчу альтернативу #день_вишиванки_2020 #іфнтунг #карантин  #святкую_вдома – онлайнакцію, щоб одягнути вишиванку (стару, нову, вишиту під час карантину своїми руками) чи навіть вишиту захисну маску.

Тож з понеділка, 18.05.2020, у соціальній мережі Facebook ІФНТУНГ стартує фотофлешмоб до Дня вишиванки:  #день_вишиванки_2020 #іфнтунг #карантин  #святкую_вдома.

Запрошуємо до участі всю університетську спільноту! Ви можете надіслати своє фото у вишиванці на електронну адресу press@nung.edu.ua, яку ми виставимо на ФБ, або залишати свої фото у вишиванках, додаючи хештег  #день_вишиванки_2020 #іфнтунг #карантин  #святкую_вдома у коментарях.

За рік фейсбук нагадає учасникам про це несподіване святкування в умовах пандемії, і повірте, воно видаватиметься вам неймовірним. Звичайно тільки тим, хто стане активним учасником флешмобу!!!!!!!