21 вересня 2016 року – День університету

Середа, 21 Вересень, 2016 - 09:00

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу – 49 років.

З нагоди Дня народження  нашої alma mater, що завжди була і залишається  гідним уособленням славних традицій вітчизняної освіти й науки, запрошуємо працівників, студентів, гостей та усіх бажаючих до участі в урочистостях.

Програма заходів святкування Дня університету :

09:20-10:00 Молитва біля ротонди Діви Марії ( площа перед центральним корпусом біля ротонди Божої Матері)

10:00-13:00 - Відкриття Наукового містчека «Нова Енергія»: урочисте освячення, демонстрація інсталяцій, презентація проекту,  кава-брейк (Інноваційно-виставковий комплекс ІФНТУНГ)

11:00-13:00 - Проведення круглого столу, присвяченого 40-річчю кафедри менеджменту і адміністрування (Конференц-зала бібліотеки)

12:00-13:00 - Урочисте відкриття:

1. Лабораторії Автоматизованих систем керування та промислових телекомунікацій «Phoenix-Contact», (Перший навчальний корпус, к. 301)

2. Лабораторії Smart-технологій на базі обладнання Honeywell (Перший навчальний корпус, к. 303)

У програмі конференції доповіді від:

• Католицького університету Льовена (Бельгія)
  • Королівського технологічного інституту (Швеція)
  • Університету Гранади (Іспанія)
  • Нового університету Букінгемширу (Великобританія)