21 вересня 2015 року – День університету

Понеділок, 21 Вересень, 2015 - 09:00

Івано-Франківському національному технічному університету нафти й газу – 48. З нагоди Дня народження  нашої alma mater, що завжди була і залишається  гідним уособленням славних традицій вітчизняної освіти й науки, запрошуємо працівників, студентів, гостей та усіх бажаючих до участі в урочистостях.

Програма заходів святкування Дня університету  :

9.00Урочисте богослужіння ( площа перед центральним корпусом біля ротонди Божої Матері)

9.30 –   Відкриття пам’ятника видатному українському вченому Івану Пулюю (біля воріт входу на територію І навчального корпусу з вул. Берегової).

10.30 – Зустріч з пресою (фойє науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ)

10.45 – Круглий стіл «Іван Пулюй і Україна» (конференц-зал бібліотеки)

11.00 – Урочисте відкриття лабораторії апаратно-програмних засобів «SIEMENS» кафедри комп’ютерних технологій в системах управління та автоматики (площа перед інноваційно-виставковим комплексом)

11.30 – Урочисте відкриття науково-дослідницької лабораторії тампонажних розчинів кафедри буріння нафтових та газових свердловин (центральний корпус університету, ауд.103)

12.00 – Урочисте засідання Вченої ради університету (актова зала університету), підписання угоди про спвіпрацю з ДТЕК.

РЕКТОРАТ