16 травня - День науки в Україні

Четвер, 14 Травень, 2020 - 15:30 до Субота, 16 Травень, 2020 - 23:30

Шановні науковці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем науки!

Це свято органічно увійшло в наше університетське життя, стало днем вшанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці.

Завдяки вашим зусиллям виконуються важливі для держави держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво, функціонують інноваційні структури на базі університету.

Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим підмурком, завдяки якому живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!

Ректор ІФНТУНГ, академік НАН України                   Є. І. Крижанівський