13 грудня відбудеться вручення дипломів за програмою перепідготовки проекту "Україна-Норвегія"

Середа, 13 Грудень, 2017 - 14:30

13 грудня 2017 року в 14:30 в Науковому містечку «Нова енергія» (інноваційно-виставковий комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, вул. Карпатська 15) відбудеться вручення дипломів учасникам програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» за програмою «Підприємництво для сталого розвитку» для військовослужбовців запасу та учасників АТО. У програмі заходу виступи координатора проекту "Україна-Норвегія" від Nord Університету Торстейна Віка Орхуса, керівника PR-відділу Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольги Філіної, проректора з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Максима Карпаша та привітання координаторів проекту «Україна-Норвегія» в Івано-Франківську.
Проект «Україна – Норвегія» і програма з професійної перепідготовки реалізується в Україні вже більше 10 років.
Метою програми перепідготовки є підготовка успішних підприємців (бізнесменів) для сталого економічного розвитку.
За період з 20 вересня по 12 грудня слухачі вивчали основи менеджменту, менеджмент проектної діяльності, фінансування, фандрайзинг інформаційні технології, англійську мову професійного спрямування.
В рамках програми перепідготовки слухачі також брали участь в психологічних тренінгах, метою яких є соціальна адаптація, розвиток психологічної рівноваги та психологічного здоров’я. Важливим етапом перепідготовки були також тренінги на тему працевлаштування: «Як правильно підготувати резюме», «Самопрозентація», «Як правильно спілкуватись з роботодавцями» і ін.
В рамках проекту слухачі також зустрічались з успішними підприємцями міста та брали участь в екскурсійній програмі.
Реалізація цього проекту, що фінансується Королівством Норвегія, вже кілька років поспіль за різними спеціальностями проходить в ІФНТУНГ за сприяння Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА) та завдяки просунутим науковим та освітнім можливостям університету. метою якого є формування енергоефективного суспільства та подолання проблем, пов’язаних з енергозаощадженням і енергозбереженням.