1-2 березня 2018 р. в ІФНТУНГ відбудуться ІІІ Всеукраїнські педагогічні читання пам’яті академіка І. А. Зязюна

Четвер, 1 Березень, 2018 - 09:00 до П'ятниця, 2 Березень, 2018 - 14:00

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях, присвячених пам’яті  академіка І.А. Зязюна

Педагогічна майстерність І.А. Зязюна як поступ до оновлення національної педагогічної науки і освіти”,

що відбудеться 1-2 березня 2018 р.

у Центрі педагогічної майстерності (конференц-зал науково-технічної бібліотеки) на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м. Івано-Франківськ) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих та організації Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу і ГНПО «Академія педагогічної майстерності та навчання дорослих імені І. А. Зязюна».

Для участі у педагогічних читаннях необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету pedmeister@ukr.net; teor-istorpm@ukr.net; vira-antonyk@ukr.net :

1. Заявку за зразком, наведеним у дод. 1 до 20 лютого 2018 р
  2. Електронний варіант тексту статті не пізніше 1 березня 2018 р.

Детальніше в інформаційному листі (тисни тут)!

Оргкомітет