ІІ тур Всеукраїнського студентського конкурсу в галузі «Нафтова і газова промисловість»

Понеділок, 23 Березень, 2020 - 09:00 до Четвер, 26 Березень, 2020 - 16:30

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» ІФНТУНГ визначено базовим вузом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».

23-26 березня 2020 р. відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість» у чотирьох номінаціях, а саме:

• Нафтогазова інженерія  (видобування, буріння,  транспортування нафти і газу);
  • Обладнання нафтогазової галузі;
  • Електроенергетика та вимірювальна техніка;
  • Економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу;
  • Геологія, геофізика та безпека довкілл                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Другий – міжвузівський тур конкурсу проводитиметься у 2 етапи:
  • 1-ий етап – рецензування робіт, які поступили в оргкомітет галузевої конкурсної комісії – лютий-березень 2020 р.
  • 2-ий етап – захист робіт претендентами у переможці на науково-практичній конференції студентів – (з 23 по 26 березня 2020 р.).

Наукові роботи,  рекомендовані для участі у ІІ-му турі конкурсного відбору «Нафтова та газова промисловість»

• НАУКОВІ РОБОТИ:

Наукова робота «Підвищення екологічної безпеки газової компресорної станції «Первомайська»

Запобігання утворенню вибухонебезпечних газоповітряних сумішей у пекококсовому виробництві

Ефектина нафтова промисловість як основа енергетичної незалежності України;

Наукова робота "Для участі  у Всеукраїнському конкурсі  студентських та наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

Том 1 "Технології видобутку корисних копалин"

Удосконалення конструкції сигналізатора раптового падіння рівня промивальної рідини в свердловині.

Наукова робота  на тему: «Обгрунтування бізнес-проекту підвищення енфективності діяльності Прат з іноземними інвестиціями «Газтранзит»»

Наукова роботана тему:  « Дослідження енергетичної взаємодії моторних олив з магнітним полем»

Наукова робота  Вдосконалення високонапірної лінії насосно-циркуляційної системи бурової установки

Контроль змочувальних властивостей припоїв для забезпечення якісного з'єднання деталей в процесі паяння;

Тема роботи: «Управління виробничим потенціалом підприємств нафтогазової промисловості»

Дослідження технічного потенціалу підприємств магістрального транспорту газу та шляхи його відтворення

Тема роботи: «Мікропроцесорні вимірювання системи як засіб автоматизації технологічного процесу»

Наукова-дослідна робота "Ризик блискавки для обєкта підвищеної небезпеки - нафтоперекачувальної станції "

Розроблення числової моделі електромагнітних перетворювачів витрат для імітаційного моделювання їх точністних чиників

Галузь: Нафтова та газова промисловість "Електроенергетика та вимірювальна техніка"

К. Н. Бізнес-модель "Управління підприємством на засадах бізнес-моделювання  (на прикладі ПАТ "Концерн галнафтогаз")

РЕЦЕНЗІЇ:

ПІДСУМКИ В СЕКЦІЯХ:

ПРОГРАМА:

Наказ  №  84  від  27 березня 2020            "Про підведення підсумків конкурсу-захисту студентських наукових робіт з галузі  «Нафтова та газова промисловість»" 2019-2020 н.р.