ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні завдання енергетики, будівництва та екології» (Кельце, Польща) 23-25 листопада 2017 р.

Четвер, 23 Листопад, 2017 - 10:00 до Субота, 25 Листопад, 2017 - 18:00

23-25 ​​листопада 2017 року у м. Кельце (Польща) на факультеті екології, геоматики та енергетики  Свєнтокшиської політехніки відбудеться ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні завдання енергетики, будівництва та екології».

Організаторами конференції виступили:

• Свєнтокшиська Політехніка, факультет екології, геоматики та енергетики (Польща);
  • Кошалінський технологічний університет, факультет цивільного будівництва, екології та геодезії (Польща);
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (Україна),
    кафедра енергетики університету в Жиліні (Словаччина);
  • Європейська академія освіти та науки (Україна – Польща).

Метою конференції є об’єднання знань та новітніх наукових досягнень у галузі нових технологій в енергетичному секторі та екологічній інженерії. Учасники зможуть представити свою роботу у формі усної презентації, інтерактивного плакату та публікації розділу в монографії.
Реєстрація на конференцію проводиться в електронному вигляді до 15 листопада 2017 року.

Детальна інформація тел. 41-34-24-734 (проф. Анатолій Павленко) Реєстрація: apavlenko@tu.kielce.pl

Формуляр заявки додається (заявка)