Урочистості з нагоди завершення навчальної програми проекту «Україна - Норвегія»

Вівторок, 17 Травень, 2016 - 14:00

Урочистості з нагоди завершення навчальної програми

проекту «Україна - Норвегія»

17 травня 2016 року в приміщенні конференц-залу науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ відбудуться урочистості з нагоди завершення навчальної програми проекту «Україна - Норвегія».

На урочистості прибудуть: Військовий аташе Королівства Норвегія в Україні, капітан другого рангу Ханс Петтер Мідттун з дружиною, директор з розвитку проектів Міжнародного фонду соціальної адаптації в Україні Яна Козаченко, PR-менеджер МФСА Ольга Філіна, керівник ГО «Західноукраїнська ініціативна група» Максим Лапан.

В програмі передбачено: підведення підсумків навчання, обговорення перспектив розвитку подальшої співпраці в рамках проекту «Україна - Норвегія», вручення дипломів, виступи представників художньої самодіяльності університету.

Початок заходу: об 14.00

Місце проведення: конференц-зал науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ

Запрошуються слухачі проекту, координатори та куратори проекту, викладачі університету, студенти та всі бажаючі.