Тренінг для активних студентів “Stud Active”

Субота, 26 Березень, 2016 - 09:00 до Неділя, 27 Березень, 2016 - 09:00

Міністерство освіти і науки України спільно з молодіжними студентськими організаціями проводить серію тренінгів для органів студентського самоврядування та активних студентів.

Метою тренінгів є створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, а також надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.

Тренінги для представників Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської, Чернівецької областей відбудуться 26-27 березня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Програмою тренінгів передбачено розгляд питань:

- правові та організаційні аспекти діяльності студентського самоврядування у вищому навчальному закладі;

- вплив органів студентського самоврядування на організацію навчального процесу і якість освіти;

- участь органу студентського самоврядування в управлінні вищим навчальним закладом;

- проблеми корупції у вищому навчальному закладі та шляхи її подолання;

- студентські медіа;

- публічність діяльності ВНЗ та ін.

Реєстрація учасників здійснюється за посиланням: