Стипендії "Україна в Європейському діалозі"

Середа, 2 Вересень, 2015 - 12:30 до Понеділок, 28 Вересень, 2015 - 12:30

Мета стипендіальної програми "Україна в Європейському діалозі" - підтримка досліджень українських вчених, які навчаються або нещодавно закінчили навчання в аспірантурі (докторантурі) ВНЗ в Україні. Вона надає доступ до ресурсів Інституту гуманітарних наук у Відні молодим талановитим дослідникам, які працюватимуть над науково-дослідним проектом за власним вибором.

Стипендії відкриті для всіх дисциплін у соціальних науках (в т.ч. історія). Перевага може надаватись  дослідницьким пропозиціям, які пов'язані з однією з головних галузей дослідження Інституту у Відні.

Критерії для кандидатів – претендентів на отримання стипендії

• повинні бути громадянами України
  • зараховані на навчання в аспірантуру (докторантуру) в українському ВНЗ або недавно отримали наукову ступінь.
  • вік - до 35 років

Умови

Відібрані кандидати будуть запрошені з січня по червень 2016 року в Інститут гуманітарних наук у Відні для написання дослідницьких проектів.  Стипендіати отримуватимуть стипендію в розмірі 1800 євро на місяць для витрат на житло, проживання, проїзд, медичне страхування та непередбачених витрат, пов'язаних з перебуванням у Відні. Крім того, Iнститут забезпечує стипендіатів безкоштовно кабінетом з доступом до Інтернету, іншим послугами для проведення досліджень.

Аплікаційні форми

Аплікаційні форми потрібно подати за допомогою онлайн-заявки. Вони повинні включати:

проектну пропозицію англійською мовою (макс. 3ст. з подвійним інтервалом)

• CV англійською мовою
  • список публікацій
  • два рекомендаційні листи вчених, які ознайомлені з академічною роботою заявника.

Кінцевий термін подачі заявок: 28 вересня 2015

Процес відбору

Фіналісти будуть обрані  експертами. Кандидатам повідомлять про рішення журі восени 2015.  Журі не зобов'язане публічно аргументувати свої рішення.

Завантажити інормацію в pdf

Джерело: http://www.iwm.at/fellowships/ukraine-in-european-dialogue/