Стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в ВНЗ Республіки Молдова на 2017-2018 н.р.

П'ятниця, 9 Червень, 2017 - 11:15 до П'ятниця, 30 Червень, 2017 - 11:15

Шановні студенти, за інформацією Міністерства освіти і науки України на 2016-2017, 2017- 2018, 2018-2019 начальні роки громадянам України надаються стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік.

Перелік необхідних документів:

• Анкета встановленого зразка (українською мовою);
  • Анкета встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з прикріпленою фотокарткою (російською мовою);
  • Копії сторінок українського паспорта з місцем реєстрації;
  • Копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені на румунську/російську мову і нотаріально завірені. Студенти, які навчаються мають подати ще виписку з залікової книжки;
  • Мотиваційний лист (українською або англійською мовами);
  • Навчальний план/проект дослідження (для аспірантів);
  • Список опублікованих наукових робіт на румунській/російській мові (для аспірантів).

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий - копії).

Поштова адреса

Проспект Перемоги, 10, Київ, 01135, Україна,
Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,
Стипендії на навчання в Молдові.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com. зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Молдові 2017”.

Заявки приймаються до 30 червня 2017 року.

Документи: